Categorii

Din categoria clearomizoare cu rezerve de schimb - Kanger MT3 2 ml

Produs din categoria : clearomizoare cu rezerve de schimb - Kanger Evod MT BCC 1.8 ohmi - 2 ml (2016A21)

Kanger Evod MT BCC 1.8 ohmi - 2 ml din categoria: clearomizoare cu rezerve de schimb Tigari Electronice Ivape Online Shop S.R.L.

-85% Kanger MT3 3 ml

Avertisment

Produsele din acest magazin online sunt interzise minorilor !

Transport fix 15 Lei - Gratis de la 199 lei !

Transport gratuit oriunde pe teritoriul Romaniei la comenzi mai mari de 199 Lei. Nu exista destinatie unde nu putem livra ! Vezi cand ajunge comanda !

18,92 Ron 2,90 Ron Fără TVA: 2,44 Ron

Opţiuni disponibile

* culoare:

Cantitate: In Cos
11 opinii  11 opinii  •  Opinia ta

Comenzi telefonice intre orele 09.00 - 17.30

Vodafone0727 705 063 Telecom0760 273 147

De Luni pana Vineri

PRODUS ORIGINAL

Toate produsele Kangertech comercializate de noi sunt 100% originale. Codurile produselor (la cele prevazute cu cod) se pot verifica pe site-ul producatorului.

Nu gasiti un produs?

Folositi functia de cautare din partea stanga sus a paginii. Introduceti cuvintele cheie si apasati butonul cautare...

kanger MT3

capacitate:2 ml

rezistenta initiala 1.8 ohmi

Puteti cumpara o baza de Kanger T3s de aici si sa-l folositi cu rezistente kanger t3s sau Kanger socc. Calitate foarte buna !

Daca aveti un kanger T3 s uzat sau vechi nu aveti nevoie de baza. Se potriveste perfect, pentru ca sunt baze identice, produse de Kangertech.

Si obtineti un Kanger T3s FOARTE IEFTIN !

marius Postat: 11.06.2016 marius a cumparat produsul din acest magazin!
11 opinii

Pentru Stoica Marian Alexandru

Cumperi o
baza de Kanger T3s , partea metalica si merge cu rezistente socc Kanger fara probleme. Rezistenta cu care vine el nu se desface e lipita.
Stoica Marian Alexandru Postat: 08.06.2016 Stoica Marian Alexandru a cumparat produsul din acest magazin!
11 opinii

La acest Clearomizor am observat pe site-ul dvs ca rezistenta este schimbabila...dar...cand mi l-au trimis acasa si am vrut sa vad rezistenta am ramas total uimit pt ca era prea mare ,fata de ce facusem eu comanda...Intrebarea mea este urmatorea ..Rezistenta care vine cu clearomizorul se desfileteaza?(mie unul mi-a fost frica sa o desfiletez).
Jst Postat: 12.03.2015
11 opinii

Buna! mai apre acest model cu rezistentele aferente! am epuizat stocul! acum ceva timp am luat vreo 15 rezistente insa s-au dus ...
Bajko Istvan Postat: 25.11.2013
11 opinii

bateria e ok, saptamanal o data il incarc full, restul ba la un laptop ba la altul si nu am probleme.
Best chioce.
Recomand tuturor
ovidiu010 Postat: 08.09.2013
11 opinii

cel mai bun din cele folosite pana acum. cred ca am vapat 30 ml si nici o problema, 2-3 dri burn pana acum iar aroma este ca la inceput.
vio Postat: 11.05.2013
11 opinii

kanger t3 sau tabac bcc sint acelasi lucru, dar sint foarte bune , sint produse de top
Paul Postat: 29.04.2013
11 opinii

O observatie pentru distribuitori: in imagine si pe cutie scrie 5 pcs. adica 5 bucati in cutie, dar de expediat se expediaza doar o singura bucata. E o inducere in eroare a clientilor.
raspuns :dvs ati crezut ca pretul pentru este pentru o cutie? Adica 17.25 ron 5 bucati? 3.45 ron un kanger T3?
Alex Postat: 16.03.2013
11 opinii

Da e foarte bun :) Recomand tuturor . Nu curge, aroma ok :) Bravo kangertech si multumesc Ivape
Alex Postat: 09.03.2013
11 opinii

Cel mai bun clearo pana acum , raport pret - calitate :)
Flavius Postat: 25.12.2012
11 opinii

Comanda 3712.Foarte bun acest clearomizor,aroma,aburi nota 9,TH nota 8.Ce imi place mult la el e capacitatea mare 3 ml de lichid,il incarci si nu mai stai stresat ca ramai fara lichid.Daca cumva se intampla sa intre lichid dupa un timp pe acolo pe la rezistente,solutia e foarte simpla,inlocuiti firul acela de silica de deasupra rezistentei cu unul mai gros (eu am pus de 2,5 mm) si s-a rezolvat.
Ar fi bine sa aduceti si rezistente de schimb LR pentru el (pe unele siteuri am vazut ca sunt si de1,8 si de 2,2 ohmi) As mai adauga ca e usor de curatat si intretinut,e peste T2 parerea mea.
Emil Postat: 08.11.2012
11 opinii

Comanda #3287.Cel mai bun clearomizor pe care l-am folosit pana acum.Nu curge, nu da gust ars, aburi de 10, arma foarte buna. Chiar nu stiu ce se mai poate imbunati la el.Cred ca mi-am gasit un atomizor de drum lung.

Opinia ta

Numele tău:

Opinii Pro (optional):
Opinii Contra (optional):
Comentarii (obligatoriu):
Adauga fotografie
Link catre fotografie:
Captcha: